Jump to Navigation

Informace pro účastníky

Příjezd a ubytování

Přímo před recepcí je možnost krátkodobého parkování pro nahlášení příjezdu na recepci hotelu. Vlastní parkoviště se pak nachází za hotelem, vchody do hotelu jsou umístěny mezi budovami A, B a C, D. Možnost dalšího zaparkování je u sportovní půjčovny Lipno Centrum. Parkování je zdarma.

Pro nahlášené zájemce o odvoz bude přistaven autobus na autobusovém nádraží v Českých Budějovicích, stanoviště č. 33 na ulici Žižkova v blízkosti linek MHD (mapa). Vzhledem k malému počtu zájemců o odvoz v 11:30 pojede pouze autobus ve 12:15. V případě zpoždění či jiných informací k odvozu volejte tel. 604 108 736.

Jelikož před námi odjíždí další větší skupina, bude ubytování možné cca od 15:00. Přístup na některé pokoje však bude možný již dříve, informace dostanete na recepci. Pro uložení zavazadel před ubytováním bude vyčleněn jeden ze salónků, kde na ně bude dohlížet služba. Na recepci hotelu je třeba vyplnit registrační lístek, který si zde můžete stáhnout, připravit a urychlit tím celý proces ubytování. Hotel je nekuřácký, kouření je možno jen na vyhrazených venkovních místech.

Registrace účastníků na Školu bude otevřena od neděle, od 10:00.

 

Stravování

Snídaně formou švédských stolů budou podávány v čase 7:00 – 10:00.  Účastníci, kteří mají nahlášené obědy dostanou stravenky během své registrace a mohou si vybrat z následující nabídky. Na registraci akce bude připraven seznam, kam bude možné vybrané varianty oběda doplnit. Pokud si účastník nevybere, bude pro něj připravena varianta A. Obědy se podávají v restauraci od 12:00 do 13:30 (s výjimkou středy, kdy budou připraveny od 12:30 do 14:00). Účastníci, požadující speciální diety se nahlásí na registraci a strava s nimi bude řešena individuálně. Večeře formou bufetů budou otevřeny od 19:00. V hotelu se dále nachází samostatná restaurace s otevírací dobou 11:00 – 23:00. Lobby bar je otevřen každý den od 11:00 do 01:00.

 

Volný čas

Hotel nabízí široké spektrum volnočasových aktivit. Pro účastníky Školy je po celou dobu pobytu zdarma vstup do Aquaparku a fitness kardiozóny.  Otevírací doba Aquaparku je od 10:00 do 21:00., kardiozóna je otevřena od 11:00 do 01:00. Dále je k dispozici bowling, squash, ping-pong, indoor minigolf a mnoho dalších aktivit. Cca 50 metrů od vchodu hotelu je sportovní půjčovna Lipno Centrum, kde si lze zapůjčit jízdní kola, koloběžky, elektrokola, in-line brusle apod. Hosté Wellness hotelu Frymburk mají 10% slevu.

 

Služby rodinám s dětmi

Na hotelu je dětský koutek s vybavenou kuchyňkou (např. mikrovlnka pro ohřev dětské výživy). Ve spolupráci s agenturou Union Angels je nabízeno také hlídání dětí. Pro naší akci byla připravena speciální nabídka hlídání a animačního programu, jejíž znění je umístěno na webových stránkách akce - msskola2014.spektroskopie.cz/místo_konani. V případě zájmu řešte prosím přímo s recepcí hotelu.

 

Internet

Internet je v celém hotelu zdarma. V kongresové části je pokrytí Wi-Fi po přihlášení a hesla, které bude uvedeno na registraci. S výjimkou bloku A je na pokojích možnost připojení na internet pouze pomocí kabelu. Na požádání dostane na recepci každý účastník své přihlašovací údaje.Main menu 2

Page | by Dr. Radut