Jump to Navigation

Místo konání

Letošní ročník Školy hmotnostní spektrometrie hostí Wellness Hotel Frymburk, který tvoří největší hotelový wellness komplex v České republice. Hotel se nachází ve stejnojmenném městečku na břehu Lipenské přehrady a svým hostům nabízí vedle širokého spektra masáží a koupelí také solnou jeskyni, saunový svět a prostorný Aquapark. K dalším nabízeným sportovním aktivitám patří plavání, bowling, squash, spinning, fitness kardiozóna a podobně. Účastníkům Školy MS hotel nabízí vstup do fitness kardiozóny a Aquaparku po celou dobu konání akce zdarma.

 

Ubytování

Hotel nabízí následující možnosti ubytování:

jednolůžkový pokoj 1 140,- Kč/os/noc obsazené
dvoulůžkový pokoj    840,- Kč/os/noc 3 pokoje
rodinný pokoj - 4 postele    740,- Kč/os/noc 2 pokoje
přistýlka    600,- Kč/os/noc  
přistýlka    300,- Kč/os/noc pro děti 6 - 11 let  

 

Počet volných pokojů je aktualizován podle probíhající registrace. Cena zahrnuje snídani a volný vstup do fitness kardiozóny a Aquaparku po celou dobu ubytování. Děti do 6 let neplatí ubytování při doprovodu 2 dospělých osob. U rodinného pokoje se jedná o dvě oddělené ložnice po dvou lůžkách se společnou koupelnou.

 

Doprava

Město Frymburk leží cca 200 km od Prahy na jih a cca 250 km od Brna na jihozápad. Autobusové spojení z Českého Krumlova zde. Vlak do Frymburku bohužel nejezdí.

 

Stravování

Snídaně formou švédských stolů je zahrnuta v ceně ubytování. Obědy budou podávány formou bufetu za 170,- Kč/os.

 

Služby

Parkování bude pro účastníky konference po celou dobu zdarma (130 míst). Internet je v celém hotelu také zdarma, v konferenčním sále a přilehlých prostorách pomocí Wi-Fi, na většině pokojů však pouze přes kabelovou přípojku.

 

Hlídání dětí

Na hotelu je dětský koutek s vybavenou kuchyňkou (např. mikrovlnka pro ohřev dětské výživy). Ve spolupráci s agenturou Union Angels je nabízeno také hlídání dětí. Pro naší akci byla připravena speciální nabídka hlídání a animačního programu. V případě zájmu řešte prosím přímo s recepcí hotelu.Main menu 2

Page | by Dr. Radut